+48 606 285 453
+48 510 313 532
ul. Jesionowa 80
07-205 Rząśnik

Rozkład jazdy

MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA BILETÓW MIESIĘCZNYCH – ATRAKCYJNE CENY

(pierwszy bilet miesięczny do kupienia w sklepie Outlet Martynka w Rząśniku)

poniżej rozkłady:

 Wyszków -> Rząśnik -> Lubiel Nowy

Odjazdy z Lubiela (przez RZĄŚNIK-> Porządzie)

Przystanki
Godz.
D
Godz.
D S
Godz.
D S
Lubiel Nowy
06:45
08:58
14:15
Ostówek 06:47 09:00 14:17
Wólka Lubielska 06:49 09:02 14:19
Wólka Wojciechówek 06:52 09:04 14:22
Bielino 06:55 09:06 14:25
Bielino 06:57 09:07 14:27
Józefowo 06:59 09:09 14:29
Wola Polewna 07:01 09:11 14:31
Cygany 07:02 09:12 14:32
Gołystok 07:03 09:13 14:33
Rząśnik (skrzyż.) 07:04 09:14 14:34
Rząśnik (Topaz)
07:05
09:15
14:35
Rząśnik (osiedle) 07:06 09:16 14:36
Porządzie (las) 07:08 09:18 14:38
Porządzie (wieś) 07:10 09:20 14:40
Porządzie (staw) 07:12 09:22 14:42
Ochudno 07:15 09:24 14:45
Leszczydół Nowiny (las) 07:16 09:25 14:46
Leszczydół Nowiny 07:18 09:27 14:48
Leszczydół Nowiny (Nadleśnictwo) 07:20 09:29 14:50
Wyszków ul. Sosnowa 07:22 09:31 14:52
Wyszków ul. I A.W.P. (CPN) 07:24 09:33 14:54
Wyszków ul. I A.W.P. (szkoła) 07:26 09:35 14:56
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 01/16 07:28 09:37 14:58
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 56/01
07:30
09:40
15:00

Odjazdy z Wyszkowa (przez Porządzie -> RZĄŚNIK)

Przystanki
Godz. D  S
Godz. D  S
Godz.  D  S
Wyszków, ul. Gen. J. Sowińskiego 56/01
07:55
13:25
15:20
Wyszków, ul. Gen J. Sowińskiego  01/16 07:57 13:27 15:22
Wyszków, ul. S.Okrzei (PKS/PKP) 12/14 08:00 13:30 15:25
Wyszków, ul. A.W.P. I (szkoła) 08:03 13:33 15:28
Wyszków, ul. A.W.P.I (CPN) 08:05 13:35 15:30
Wyszków, ul. Sosnowa (skrz.) 08:07 13:37 15:32
Leszczydół Nowiny (Nadleśnictwo) 08:09 13:39 15:34
Leszczydół Nowiny 08:11 13:41 15:36
Leszczydół Nowiny (las) 08:13 13:43 15:38
Ochudno 08:14 13:44 15:39
Porządzie (staw) 08:17 13:47 15:42
Porządzie (wieś) 08:19 13:49 15:44
Porządzie  (las) 08:21 13:51 15:46
Rząsnik (osiedle) 08:23 13:53 15:48
Rząśnik (Topaz) 08:24 13:54 15:49
Rząśnik (skrzyż) 08:25 13:55 15:50
Gołystok 08:26 13:56 15:51
Cygany 08:27 13:57 15:52
Wola Polewna 08:28 13:58 15:53
Józefowo 08:30 14:00 15:55
Bielino I 08:32 14:02 15:57
Bielino  II 08:34 14:04 15:59
Wólka Wojciechówek 08:37 14:06 16:02
Wólka Lubielska 08:40 14:09 16:05
Ostrówek 08:42 14:07 16:07
Lubiel Nowy
08:44
14:13
16:09

 

Wyszków -> Komorowo -> Rząsnik -> Lubiel Nowy

Odjazd z Wyszkowa (przez Komorowo -> Rząśnik)

Przystanki
Godz. D
Wyszków, ul. Gen. J. Sowińskiego  56/01
16:30
Wyszków, ul. Gen. J. Sowińskiego 01/16 16:31
Wyszków, ul. I A.W.P. (szkoła) 16:32
Wyszków, ul. Okrzei (PKS/PKP) 16:35
Wyszków, ul. Pułtuska (Biedronka) 16:37
Wyszków (Polonez) 16:38
Wyszków (pola) 16:39
Leszczydół Stary 16:41
Olszanka 16:42
Łosinno (skrz.) 16:44
Łosinno 16:46
Wola Mystkowska 16:48
Wielatki Folwark 16:49
Wielątki (skrz.) 16:51
Wólka Przekory 16:53
Komorowo 62 16:55
Komorowo (skrz.) 16:56
Komorowo 10 16:57
Dąbrowa 21 16:58
Dąbrowa (sklep) 17:00
Dabrowa 17:01
Rząśnik  (Rataja) 17:02
Rząśnik (przedszkole) 17:03
Rząśnik (Topaz) ǀ
Rząśnik (skrzyż) 17:05
Gołystok 17:06
Cygany 17:07
Wola Polewna 17:08
Józefowo 17:10
Bielino I 17:12
Bielino  II 17:14
Wólka Wojciechówek 17:17
Wólka Lubielska 17:20
Ostrówek k/Rząśnika 17:22
Lubiel Nowy
17:24

Wyszków  -> Rząśnik -> Wyszków

Wyszków -> Komorowo -> RZĄŚNIK -> Porządzie -> Wyszków

Przystanki
Godz.
D
Godz.
D S
Godz.
D
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 56/01
10:30
14:30
15:30
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 01/16 10:32 14:32 15:32
Wyszków ul. I A.W.P. (szkoła) 10:33 14:33 15:33
Wyszków ul. Okrzei (PKS/PKP) 12/14 10:35 14:35 15:35
Wyszków ul. Pułtuska (Biedronka) 10:37 14:37 15:37
Wyszków (Polonez) 10:38 14:38 15:38
Wyszków (pola) 10:39 14:39 15:39
Leszczydół Stary 10:41 14:41 15:41
Olszanka 10:42 14:42 15:42
Łosinno (skrz.) 10:44 14:44 15:44
Łosinno 10:46 14:46 15:46
Wola Mystkowska 10:48 14:48 15:48
Wielątki Folwark 10:49 14:49 15:49
Wielątki (skrz.) 10:51 14:51 15:51
Wólka Przekory 10:53 14:53 15:53
Komorowo 62 10:55 14:55 15:55
Komorowo (skrz.) 10:56 14:56 15:56
Komorowo 10 10:57 14:57 15:57
Dąbrowa 21 10:58 14:58 15:58
Dąbrowa (sklep) 11:00 15:00 16:00
Dąbrowa 11:01 15:01 16:01
Rząśnik (Rataja) 11:02 15:02 16:02
Rząśnik (przedszkole) 11:03 15:03 16:03
Rząśnik (Topaz)
11:04
15:04
16:04
Rząśnik (osiedle) 11:05 15:05 16:05
Porządzie (las) 11:07 15:07 16:07
Porządzie (wieś) 11:09 15:09 16:09
Porządzie (staw) 11:11 15:11 16:11
Ochudno 11:14 15:14 16:14
Leszczydół Nowiny (las) 11:15 15:15 16:15
Leszczydół Nowiny 11:17 15:17 16:17
Leszczydół Nowiny (Nadleśnictwo) 11:19 15:19 16:19
Wyszków ul. Sosnowa 11:21 15:21 16:21
Wyszków ul. I A.W.P. (CPN) 11:23 15:23 16:23
Wyszków ul. I A.W.P. (szkoła) ǀ ǀ ǀ
Wyszków ul. Okrzei (PKS/PKP) 12/14 ǀ ǀ ǀ
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 01/16 11:25 15:25 16:25
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 56/01
11:26
15:26
16:26

Wyszków -> Porządzie -> RZĄŚNIK -> Komorowo -> Wyszków

Przystanek
Godz.
D S
Godz.
D
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 56/01
ǀ
07:25
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 01/16 ǀ 07:26
Wyszków ul. Okrzei (PKS/PKP) 12/14 ǀ 07:28
Wyszków ul. I A.W.P. (szkoła) ǀ 07:30
Wyszków ul. I A.W.P. (CPN) ǀ 07:31
Wyszków ul. Sosnowa ǀ 07:33
Leszczydół Nowiny (Nadleśnictwo) ǀ 07:35
Leszczydół Nowiny ǀ 07:37
Leszczydół Nowiny (las) ǀ 07:39
Ochudno ǀ 07:40
Porządzie (staw) ǀ 07:43
Porządzie (wieś) ǀ 07:45
Porządzie (las) ǀ 07:47
Rząśnik (osiedle) ǀ 07:49
Rząśnik (Topaz)
06:45
07:50
Rząśnik (przedszkole) 06:46 07:51
Rząśnik (Rataja) 06:48 07:53
Dąbrowa 06:49 07:54
Dąbrowa (sklep) 06:50 07:55
Dąbrowa 21 06:52 07:57
Komorowo 10 06:53 07:58
Komorowo (skrz.) 06:54 07:59
Komorowo 62 06:55 08:00
Wólka Przekory 06:57 08:02
Wielątki (skrz.) 06:59 08:04
Wielątki Folwark 07:01 08:06
Wola Mystkowska 07:02 08:07
Łosinno 07:04 08:10
Łosinno (skrz.) 07:06 08:12
Olszanka 07:08 08:14
Leszczydoł Stary 07:09 08:15
Wyszków (pola) 07:11 08:17
Wyszków (Polonez) 07:13 08:19
Wyszków ul. Pułtuska (Biedronka) 07:14 08:20
Wyszków ul. Okrzei (PKS/PKP) 12/14 07:16 08:22
Wyszków ul. I A.W.P. (szkoła) 07:18 08:24
Wyszków ul. Gen. J. Sowińskiego 01/16 07:20 08:26
Wyszków ul. Gen . J. Sowińskiego 56/01
07:21
08:27

Oznaczenia:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S – kursuje w dni nauki szkolnej

Rozkłady ważne od 02.11.2017r.

 

WARSZAWA – Lubiel Nowy (przez Wyszków – Długosiodło)

 

Odjazdy z Lubiela do Warszawy (przez Długosiodło)

Przystanek Godzd Godzd
Lubiel Nowy 04:40 12:31
Lubiel Stary 04:42 12:33
Nury 04:44 12:35
Grądy 04:45 12:36
Nowa Wieś 04:46 12:37
Ostrykół 04:48 12:39
Chrzczanka 04:50 12:41
Chrzczanka Folwark 04:52 12:42
Stare Bosewo 04:54 12:44
Długosiodło o,p 04:58 ǀ
Długosiodło p,o 04:59 12:48
Łączka 05:01 12:50
Blochy II 05:02 12:51
Blochy I 05:03 12:52
Kalinowo skrz. 05:04 12:53
Kobyla 05:05 12:55
Białebłoto II 05:07 12:57
Białebłoto I 05:08 12:58
Jegiel 05:09 12:59
Knurowiec 05:11 13:01
Trzcianka 05:15 13:05
Ojcowizna 05:17 13:07
Wyszków ul.Białostocka (sklep) ǀ 13:14
Wyszków ul.Dworcowa (szkoła) ǀ 13:16
Wyszków ul. S.Okrzei (PKS/PKP) ǀ 13:17
Wyszków ul.S.Okrzei (PKS/PKP) ǀ 13:25
Wyszków ul.Gen.J.Sowińskiego 01/16 ǀ 13:27
Wyszków ul.Gen.J.Sowińskiego 56/01 ǀ 13:29
Wyszków ul. Kościuszki 15 (UP) ǀ 13:30
Wyszków ul. Warszawska 03/18 ǀ 13:32
Tumanek ǀ 13:35
Lucynów I 01/02 05:28 13:36
Lucynów II 03/04 05:29 13:37
Lucynów III 05/06 05:30 13:38
Mostówka 05:32 13:40
Gaj/Fiszor 05:34 13:42
Niegów 05:36 13:44
Głuchy 05:38 13:46
Trojany 05/06 05:40 13:48
Trojany 01/02 05:42 13:50
Małopole (Stacja Paliw) 05:45 13:53
Emilianów (Wola Rasztowska) ǀ 13:56
Zwierzyniec ǀ 13:59
Stary Dybów ul. Szwoleżerów ǀ 14:00
Radzymin, Wyszkowska (wiadukt) ǀ 14:02
Radzymin, K.S.Czartoryskiej ǀ 14:04
Radzymin, Wierzbowa ǀ 14:06
Radzymin, Cmentarz 1920r. ǀ 14:07
Słupno skrz. 05:55 14:09
Słupno, Norwida 01/02 05:56 14:10
Marki Struga 01/02 05:59 14:13
Marki, Graniczna 01/02 06:00 14:14
Marki, Hallera 01/02 06:01 14:16
Marki, Pustelniki 01/02 06:02 14:17
Marki, Wspólna 01/02 06:03 14:18
Marki, Rejtana 01/02 06:04 14:19
Marki, Fabryczna 01/02 06:05 14:20
Marki, Szkolna 01/02 06:06 14:21
Marki, Szpitalna 01/02 06:07 14:22
Ząbki, Wiejska 01/02 06:08 14:23
Ząbki, Wolności 01/02 06:09 14:24
Warszawa, Młodzieńcza 01/04 06:11 14:26
Warszawa, Kościeliska 01/02 06:12 14:27
Warszawa, Jórskiego 01/02 ǀ 14:28
Warszawa, Trocka 01/02 06:13 14:29
Warszawa, Piotra Skargi 01/02 06:14 14:30
Warszawa, Szwedzka 01/02 06:16 14:31
Warszawa, Dw.Wielński 11 06:17 14:31

Odjazdy z Warszawy do Lubiela  (przez Długosiodło)

Przystanki

Godz

d

Warszawa Dw. Wileński 06 09:15
Warszawa, Szwedzka 01/02 09:16
Warszawa, Piotra Skargi 01/02 09:18
Warszawa, Trocka 01/02 09:19
Warszawa, Jórskiego 01/02 09:20
Warszawa, Kościeliska 01/02 09:21
Warszawa, Młodzieńcza 01/04 09:22
Ząbki, Wolności 01/02 09:24
Marki, Szpitalna 01/02 09:26
Marki, Szkolna 01/02 09:27
Marki, Fabryczna 01/02 09:29
Marki, Rejtana 01/02 09:30
Marki, Wspólna 01/02 09:32
Marki, Pustelniki 01/02 09:33
Marki, Hallera 01/02 09:34
Marki, Graniczna 01/02 09:36
Marki, Struga 01/02 09:37
Słupno, Norwida 01/02 09:40
Słupno skrz. 09:41
Radzymin Cmentarz 1920r. 09:43
Radzymin, Wierzbowa 09:44
Radzymin, K.S.Czartoryskiej 09:46
Radzymin, Wyszkowska (wiadukt) 09:48
Stary Dybów, ul. Szwoleżerów 09:50
Zwierzyniec 09:51
Emilianów (Wola Rasztowska) 09:54
Małopole (Stacja Paliw) 09:57
Trojany 01/02 10:00
Trojany 05/06 10:02
Głuchy 10:04
Niegów 10:07
Gaj/Fiszor 10:09
Mostówka 10:11
Lucynów III 05/06 10:13
Lucynów II 03/04 10:14
Lucynów I 01/02 10:15
Tumanek 01/02 10:16
Wyszków ul. Warszawska 03/18 10:19
Wyszków ul.Kościuszki 15 (UP) 10:21
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 56/01 10:22
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 01/16 10:23
Wyszków ul.S.Okrzei (PKP/PKS) 10:24
Wyszków ul.S.Okrzei (PKS/PKP) 10:25
Wyszków ul.Białostocka (sklep) 10:28
Ojcowizna 10:34
Trzcianka 10:36
Knurowiec 10:40
Jegiel 10:42
Białebłoto I 10:43
Białebłoto II 10:44
Kobyla 10:46
Kalinowo skrz. 10:48
Blochy I 10:50
Blochy II 10:51
Łączka 10:52
Długosiodło p,o 10:55
Stare Bosewo 10:58
Chrzczanka Folwark 11:00
Chrzczanka 11:01
Ostrykół 11:03
Nowa Wieś 11:05
Grądy 11:06
Nury 11:07
Lubiel Stary 11:09
Lubiel Nowy 11:11

Odjazdy z Warszawy do Lubiela  (przez Rząśnik)

Przystanek Godz

d

Warszawa Dw. Wileński 06 17:27
Warszawa, Szwedzka 02 17:28
Warszawa, Piotra Skargi 02 17:30
Warszawa, Trocka 02 17:31
Warszawa, Jórskiego 02 17:32
Warszawa, Kościeliska 02 17:33
Warszawa, Młodzieńcza 04 17:34
Ząbki, Wolności 02 17:36
Marki, Wiejska 02 17:37
Marki, Szpitalna 02 17:38
Marki, Szkolna 02 17:39
Marki, Fabryczna 02 17:40
Marki, Rejtana 02 17:41
Marki, Wspólna 02 17:42
Marki, Pustelniki 02 17:43
Marki, Hallera 02 17:44
Marki, Graniczna 02 17:46
Marki, Struga 02 17:47
Słupno, Norwida 02 17:50
Słupno skrz. 17:51
Emilianów (Wola Rasztowska) 17:59
Małopole (Stacja Paliw) 18:01
Trojany 02 18:04
Trojany 06 (wiadukt) 18:06
Głuchy 18:08
Niegów 18:10
Gaj/Fiszor 18:12
Mostówka 18:14
Lucynów III 06 18:16
Lucynów II 04 18:17
Lucynów I 02 18:18
Tumanek 02 18:19
Wyszków ul. Warszawska 03/18 18:21
Wyszków ul.Kościuszki 15 (UP) 18:23
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 56/01 18:24
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 01/16 18:25
Wyszków ul.S.Okrzei (PKS/PKP) 18:26
Wyszków ul. I A W P 18:28
Wyszków ul. I A W P 18:29
Wyszków ul. Sosonowa 18:31
Leszczydół Nowiny (Nadleśnictwo) 18:33
Leszczydół Nowiny 18:35
Leszczydół Nowiny (las) 18:37
Ochudno 18:39
Porzadzie, staw 18:41
Porządzie wieś 18:43
Porządzie las 18:45
Rząśnik osiedle 18:47
Rząśnik 18:49
Gołystok 18:52
Cygany 18:53
Wola Polewna 18:54
Józefowo 18:55
Bielino I 18:56
Bielino II 18:57
Wólka Wojciechówek 18:59
Wólka Lubielska 19:01
Ostrówek 19:03
Lubiel Nowy 19:05

Oznaczenia:

d -nie kursuje 25-26 XII , 1 I i w Święta Wielkanocne