+48 606 285 453
+48 510 313 532
ul. Jesionowa 80
07-205 Rząśnik

Rozkład jazdy

MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA BILETÓW MIESIĘCZNYCH – KONKURENCYJNE CENY

(pierwszy bilet miesięczny do kupienia w sklepie Outlet Martynka w Rząśniku

- przedłużenie u kierowcy w autobusie)

(UWAGA: chcąc skorzystać z kursu 18:25 z Wyszkowa do Lubiela na bilecie miesięcznym należy kierowcy pokazać bilet(paragon) i legitymację,

sama karta bez biletu i legitymacji jest nieważna)

poniżej rozkłady:

Wyszków ->Porządzie -> Rząśnik -> Lubiel Nowy

Wyszków - Porządzie - Rząśnik - Lubiel Nowy

Wyszków -> Komorowo -> Rząśnik -> Lubiel Nowy

Wyszków - Komorowo - Rząśnik - Lubiel Nowy

Wyszków -> Komorowo -> Rząśnik -> Porządzie -> Wyszków

Wyszków - Komorowo - Rząśnik - Wyszków

Sokołowo Parcele <-> Wyszków

 

Sokołowo - Wyszków

Sokołowo <-> Pułtusk

(od 1 marca 2018r.)

 Sokołowo - Pułtusk poprawiona 8.25

Rząśnik <-> Pułtusk (przez Gródek – Sadykierz – Obryte – Bartodzieje – Psary)

(od 1 marca 2018 r.)

Rząśnik - Pułtusk przez Bartodzieje 07.35

 

Pułtusk <-> Wyszków (przez Obryte – Rząśnik)

(od 1 marca 2018r.)

Pułtusk - Wyszków - Pułtusk (przez Obryte Rząśnik)

 

WARSZAWA – Lubiel Nowy (przez Wyszków – Długosiodło)

 

Odjazdy z Lubiela do Warszawy (przez Długosiodło)

Przystanek Godzd Godzd
Lubiel Nowy 04:40 12:31
Lubiel Stary 04:42 12:33
Nury 04:44 12:35
Grądy 04:45 12:36
Nowa Wieś 04:46 12:37
Ostrykół 04:48 12:39
Chrzczanka 04:50 12:41
Chrzczanka Folwark 04:52 12:42
Stare Bosewo 04:54 12:44
Długosiodło o,p 04:58 ǀ
Długosiodło p,o 04:59 12:48
Łączka 05:01 12:50
Blochy II 05:02 12:51
Blochy I 05:03 12:52
Kalinowo skrz. 05:04 12:53
Kobyla 05:05 12:55
Białebłoto II 05:07 12:57
Białebłoto I 05:08 12:58
Jegiel 05:09 12:59
Knurowiec 05:11 13:01
Trzcianka 05:15 13:05
Ojcowizna 05:17 13:07
Wyszków ul.Białostocka (sklep) ǀ 13:14
Wyszków ul.Dworcowa (szkoła) ǀ 13:16
Wyszków ul. S.Okrzei (PKS/PKP) ǀ 13:17
Wyszków ul.S.Okrzei (PKS/PKP) ǀ 13:25
Wyszków ul.Gen.J.Sowińskiego 01/16 ǀ 13:27
Wyszków ul.Gen.J.Sowińskiego 56/01 ǀ 13:29
Wyszków ul. Kościuszki 15 (UP) ǀ 13:30
Wyszków ul. Warszawska 03/18 ǀ 13:32
Tumanek ǀ 13:35
Lucynów I 01/02 05:28 13:36
Lucynów II 03/04 05:29 13:37
Lucynów III 05/06 05:30 13:38
Mostówka 05:32 13:40
Gaj/Fiszor 05:34 13:42
Niegów 05:36 13:44
Głuchy 05:38 13:46
Trojany 05/06 05:40 13:48
Trojany 01/02 05:42 13:50
Małopole (Stacja Paliw) 05:45 13:53
Emilianów (Wola Rasztowska) ǀ 13:56
Zwierzyniec ǀ 13:59
Stary Dybów ul. Szwoleżerów ǀ 14:00
Radzymin, Wyszkowska (wiadukt) ǀ 14:02
Radzymin, K.S.Czartoryskiej ǀ 14:04
Radzymin, Wierzbowa ǀ 14:06
Radzymin, Cmentarz 1920r. ǀ 14:07
Słupno skrz. 05:55 14:09
Słupno, Norwida 01/02 05:56 14:10
Marki Struga 01/02 05:59 14:13
Marki, Graniczna 01/02 06:00 14:14
Marki, Hallera 01/02 06:01 14:16
Marki, Pustelniki 01/02 06:02 14:17
Marki, Wspólna 01/02 06:03 14:18
Marki, Rejtana 01/02 06:04 14:19
Marki, Fabryczna 01/02 06:05 14:20
Marki, Szkolna 01/02 06:06 14:21
Marki, Szpitalna 01/02 06:07 14:22
Ząbki, Wiejska 01/02 06:08 14:23
Ząbki, Wolności 01/02 06:09 14:24
Warszawa, Młodzieńcza 01/04 06:11 14:26
Warszawa, Kościeliska 01/02 06:12 14:27
Warszawa, Jórskiego 01/02 ǀ 14:28
Warszawa, Trocka 01/02 06:13 14:29
Warszawa, Piotra Skargi 01/02 06:14 14:30
Warszawa, Szwedzka 01/02 06:16 14:31
Warszawa, Dw.Wielński 11 06:17 14:31

Odjazdy z Warszawy do Lubiela  (przez Długosiodło)

Przystanki

Godz

d

Warszawa Dw. Wileński 06 09:15
Warszawa, Szwedzka 01/02 09:16
Warszawa, Piotra Skargi 01/02 09:18
Warszawa, Trocka 01/02 09:19
Warszawa, Jórskiego 01/02 09:20
Warszawa, Kościeliska 01/02 09:21
Warszawa, Młodzieńcza 01/04 09:22
Ząbki, Wolności 01/02 09:24
Marki, Szpitalna 01/02 09:26
Marki, Szkolna 01/02 09:27
Marki, Fabryczna 01/02 09:29
Marki, Rejtana 01/02 09:30
Marki, Wspólna 01/02 09:32
Marki, Pustelniki 01/02 09:33
Marki, Hallera 01/02 09:34
Marki, Graniczna 01/02 09:36
Marki, Struga 01/02 09:37
Słupno, Norwida 01/02 09:40
Słupno skrz. 09:41
Radzymin Cmentarz 1920r. 09:43
Radzymin, Wierzbowa 09:44
Radzymin, K.S.Czartoryskiej 09:46
Radzymin, Wyszkowska (wiadukt) 09:48
Stary Dybów, ul. Szwoleżerów 09:50
Zwierzyniec 09:51
Emilianów (Wola Rasztowska) 09:54
Małopole (Stacja Paliw) 09:57
Trojany 01/02 10:00
Trojany 05/06 10:02
Głuchy 10:04
Niegów 10:07
Gaj/Fiszor 10:09
Mostówka 10:11
Lucynów III 05/06 10:13
Lucynów II 03/04 10:14
Lucynów I 01/02 10:15
Tumanek 01/02 10:16
Wyszków ul. Warszawska 03/18 10:19
Wyszków ul.Kościuszki 15 (UP) 10:21
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 56/01 10:22
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 01/16 10:23
Wyszków ul.S.Okrzei (PKP/PKS) 10:24
Wyszków ul.S.Okrzei (PKS/PKP) 10:25
Wyszków ul.Białostocka (sklep) 10:28
Ojcowizna 10:34
Trzcianka 10:36
Knurowiec 10:40
Jegiel 10:42
Białebłoto I 10:43
Białebłoto II 10:44
Kobyla 10:46
Kalinowo skrz. 10:48
Blochy I 10:50
Blochy II 10:51
Łączka 10:52
Długosiodło p,o 10:55
Stare Bosewo 10:58
Chrzczanka Folwark 11:00
Chrzczanka 11:01
Ostrykół 11:03
Nowa Wieś 11:05
Grądy 11:06
Nury 11:07
Lubiel Stary 11:09
Lubiel Nowy 11:11

Odjazdy z Warszawy do Lubiela  (przez Rząśnik)

Przystanek Godzd
Warszawa Dw. Wileński 06 17:27
Warszawa, Szwedzka 02 17:28
Warszawa, Piotra Skargi 02 17:30
Warszawa, Trocka 02 17:31
Warszawa, Jórskiego 17:32
Warszawa, Kościeliska 02 17:33
Warszawa, Młodzieńcza 17:34
Ząbki, Wolności 17:36
Marki, Wiejska 17:37
Marki, Szpitalna 17:38
Marki, Szkolna 17:39
Marki, Fabryczna 17:40
Marki, Rejtana 17:41
Marki, Wspólna 17:42
Marki, Putleniki 17:43
Marki, Hallera 17:44
Marki, Graniczna 17:46
Marki, Struga 17:47
Słupno, Norwida 17:50
Słupno skrz. 17:51
Emilianów (Wola Rasztowska) 17:59
Małopole (Stacja Paliw) 18:01
Trojany 18:04
Trojany (wiadukt) 18:06
Głuchy 18:08
Niegów 18:10
Gaj/Fioszor 18:12
Mostówka 18:14
Lucynów III 18:16
Lucynów II 18:17
Lucynów I 18:18
Tumanek 18:19
Wyszków ul. Warszawska 18:21
Wyszków ul.Kościuszki 15 (UP) 18:23
Wyszków ul. G.J.Sowińskiego 56 18:24
Wyszków ul.G.J.Sowińskiego 01 18:25
Wyszków ul.S.Okrzei (PKS/PKP) 18:26
Wyszków ul. I A W P 18:29
Wyszków ul. Sosonowa 18:31
Leszczydół Nowiny (Nadleśnictwo) 18:33
Leszczydół Nowiny 18:35
Leszczydół Nowiny (las) 18:37
Ochudno 18:39
Porządzie staw 18:41
Porządzie wieś 18:43
Porządzie las 18:45
Rząsnik osiedle 18:47
Rząsnik 18:49
Gołystok 18:52
Cygany 18:53
Wola Polewna 18:54
Józefowo 18:55
Bielino 18:56
Bielino II 18:57
Wólka Wojciechówek 18:59
Wólka Lubielska 19:01
Ostrówek 19:03
Lubiel Nowy 19:05

Oznaczenia:

d -nie kursuje 25-26 XII , 1 I i w Święta Wielkanocne